PŮJČOVNA

Chcete jet na dovolenou, ale nechcete se spoléhat na dopravní kanceláře, přeplněné hotely a hlučné kempy? Nechte vyniknout svého svobodného ducha, půjčte si od nás karavan a vyjeďte za jedinečnými zážitky.

Máme pohodlné a kompaktní, velice mobilní karavany s širokou výbavou, které můžete vzít skoro na každý terén. Jen vy jste pánem vaší vlastní dovolené, žádný agent cestovní kanceláře vám nebude mluvit do toho, kde strávíte volno. Tak buďte svobodní!
KARAVANY
SteelDrop, Caretta 1500, Caretta off-road

od 690 Kč/den
REZERVOVAT
VOLKSWAGEN TIGUAN
kombi, 1.5TSI, 110kW
rok výroby 2020, bílá barva
od 850 Kč/den
REZERVOVAT
ELEKTROKOLA
Giant Dirt-E+ 3 Power, KTM Macina Cross 9 A4 - 56

od 500 Kč/den
REZERVOVAT
DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Stan na střechu karavanu, stanová předzahrádka, kempingové vybavení, nosič na kola a elektrokola
od 10 Kč/den
PROHLÉDNOUT DOPLŇKY
KARAVANY
X-line, Caretta 1500

od 830 Kč/den
REZERVOVAT
DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Autochladnička, nůžkový stan, lehátko, skládací stůl, střešní stan, stan pod markýzou (X-line)
od 40 Kč/den
PROHLÉDNOUT DOPLŇKY

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Ceník
Podívejte se na rozpis cen během jednotlivých sezon níže. Více informací pak zjistíte na našem rezervačním formuláři (stačí kliknout na tlačítko REZERVOVAT), kde si vyberete termín své dovolené a systém vám automaticky vypočítá cenu.

Termíny mimo vedlejší i hlavní sezonu: 1. 11. - 31. 3.
X-line: 990 Kč/den
Caretta 1500: 830 Kč/den

Vedlejší sezona: 1. 4. - 31. 5. a 15. 9. - 31. 10.
X-line: 1 250 Kč/den
Caretta 1500: 1 150 Kč/den

Hlavní sezona: 1. 6. - 14. 9.
X-line: 1 390 Kč/den
Caretta 1500: 1 250 Kč/den
Mohu jet s karavanem do zahraničí?
Ano, můžete, nicméně je nutné vrátit karavan do konce smluvené doby.
V čem jsou vlastně rozdíly karavanů, když jsou ceny podobné?
Vybavení je stejné, malé rozdíly jsou však ve velikosti interiéru a samotných karavanů. X-Line se také hodí do větší nepohody než Steel Drop díky speciálnímu bezpečnostnímu nástřiku Line-X, proto je cena trochu vyšší.
Jak je to s pojištěním?
Všechny karavany jsou samozřejmě pojištěné a jedná se o pojistky POV a HAV.
Co a kdy se platí?
Pronájem se platí formu faktury, která má týdenní splatnost. Fakturu zašleme 5 týdnů před vyzvednutím karavanu.

Co když si rezervaci rozmyslíte?
V tomto případě dojde k bezplatnému zrušení rezervace za předpokladu, že se rozhodnete s dostatečným předstihem. Pokud se rozhodnete zaplatit hned po rezervaci (7 a více týdnů před vyzvednutím karavanu), obdržíte 5% slevu.

Poplatky za stornování
Ty nastupují při zrušení pronájmu krátce před jeho uskutečněním. Dojde li ke zrušení ve 4. až 2. týdnu před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si poplatek za stornování ve výši 20 % ceny pronájmu. Když zrušíte rezervaci týden před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si storno poplatek ve výši 30 %. Při nevyzvednutí karavanu tento poplatek činí 50 % ceny pronájmu.

Zdravotní potíže
V případě zdravotních potíží nabídneme zákazníkovi nový termín s dodatečnou platbou ve výši 15 % za předpokladu, že doloží lékařské potvrzení.

Vratná kauce
Při převzetí karavanu musí zákazník složit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč. Tato částka se po navrácení karavanu ihned vrací.
Lze si karavan také koupit?
Pokud se vám náš karavan zalíbí a nebudete se s nim chtít rozloučit, můžete si ho samozřejmě koupit. Z konečné ceny za koupi vám odečteme cenu pronájmu. Pro více informací nás kontaktujte na čísle 732 776 667 nebo zašlete zprávu na e-mail info@karavanjede.cz.
Kde si karavan vyzvednu?
Karavan si vyzvednete na ulici U Cihelny 2051/13, České Budějovice. Přesnou lokaci najdete zde nebo na ulici Háje 261, Příbram

FOTOGRAFIE KARAVANŮ KE KOUPI

Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram