DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vylepšete si dovolenou s našimi doplňky

Pohodlí našich klientů je pro nás to hlavní a proto jsme značně rozšířili náš sortiment. Nepůjčíme vám pouze karavan bez ničeho, svůj výlet si můžete zpříjemnit doplňkovým příslušenstvím, s kterým uděláte ze svého karavanu pojízdný kemp.

STŘEŠNÍ STAN

S nosností až 200 kg jde o prostor, kde se v pořádku vejdou další dva lidé. Pro dospělé jde o další způsob, jak přidat místo. Děti ve střešním stanu naleznou něco daleko zábavnějšího, například dobrodružný posed, budou jej vnímat se stejným nadšením jako vrchní patro poschoďové postele.
330 Kč/den

Stan s markýzou (X-LINE)

Síla tohoto doplňku je v jeho flexibilitě. Potřebujete trochu soukromí? Začalo pršet a vám se nechce dovnitř, do karavanu? Schází vám nějaký prostor a chcete si jej přidat? Vztyčte tento boční stan a užívejte dovolené, jen pár milimetrů od přírody.
230 Kč/den

Kempingový skládací stůl QUECHUA

Chcete povečeřet u stolu, nebo si třeba zahrát karty? Pak je pro vás ideální kempingový skládací stůl pro 2-4 osoby. Nezabere příliš prostoru, jeho přeprava je jednoduchá a stejně snadné je i jeho složení. Ke stolu půjčujeme i židle.
50 Kč/den

Autochladnička

Zajistěte si ještě lepší dovolenou s autochladničkou COMPASS ALPICOOL 07092. Příprava je důležitá, hlavně když jedete do přírody! Uchovejte své potraviny a nápoje v chladu, abyste si na nich pak mohli pochutnat.

Objem: 50 l
90 Kč/den

NŮŽKOVÝ STAN

Hliníkový stan včetně 4 bočnic vám poskytne ideální místo, kde můžete strávit krásný, ale horký letní den v příjemném stínu a chládku. Léto, to ale nejsou jen horka. Když teploty dosahují vysokých hodnot, tak mohou přijít i bouřky. Tento stan vás neochrání jen před slunečními paprsky, ale také před dešťovými kapkami letních přeháněk.

Rozměry 3x3 m
220 Kč/den

Markýza vč. bočních stěn (stanová předzahrádka)

Síla tohoto doplňku je v jeho flexibilitě. Potřebujete trochu soukromí? Začalo pršet a vám se nechce dovnitř, do karavanu? Schází vám nějaký prostor a chcete si jej přidat? Vztyčte tento boční stan a užívejte dovolené, jen pár milimetrů od přírody.
200 Kč/den

Kempingové skládací lehátko Quechua

Někdo rád běhá a skáče, někdo si během dovolené v klidu leží a lenoší. Kempingové lehátko je právě pro ty, kteří se rádi natáhnou na sluníčku a nachytají nějaký ten bronz. Nebo si třeba jen odpočinou po náročné túře s knihou v ruce.
20 Kč/den

VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ SINOP

Čepované je nejlepší. Zakončete skvělý den sklenicí čepovaného pití. Díky intuitivnímu ovládaní zvládne jeho obsluhu každý. Dopřejte si hospůdku v objetí přírody: jen vy, vaši přátelé a vaše rodina.
160 Kč/den

PIVNÍ SET

V karavanu by se mělo spát a lenošit. Hezké vzpomínky a zážitky, které vám zůstanou, ty získáte venku.
Udělejte si vlastní malebnou hospůdku, kde jste jen vy a ti, které máte rádi. Díky pivnímu setu PREMIUM to zvládnete.

Rozměry: 200x50 cm
80 Kč/den

Benzínová elektrocentrála

Není náročná na přenos, má střídavé napětí 22iT, ovládání je velmi snadné a poskytuje vynikající kvalitní elektrickou energii.

Typ: Honda EU 22iT
310 Kč/den

Příplatek za půjčení mimo pracovní dobu

Nevyhovuje vám čas vyzvednutí nebo vrácení ? Můžete využít možnosti vyzvednutí po pracovní době nebo o víkendu za příplatek.
500 Kč

Přistavení a vrácení karavanu na adrese zákazníka

Karavan můžeme dovést až k vám od adresy U Cihelny 2051/13, České Budějovice.
40 Kč/km

Chcete se dozvědět více o konkrétních karavanech?

Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram